میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 60
بازدید کل : 1363545
کاربران آنلاین : 2
بازدید این صفحه : 120424

 

  
اطلاع رسانی > تابلوی اعلانات >
.: تابلوی اعلانات

اطلاعیه ویژه : شرکت های عضو

 

اولویت های تحقیقاتی پروژه های اجرائی وزارت نفت

   بر اساس مفاد نظام جامع راهبردی پژوهش ، فناوری و نوآوری وزارت نفت ، واگذاری پروژه های تحقیقاتی صنعت نفت کشور مبتنی بر اولویت های این صنعت بوده که از طریق شناسائی و ارزیابی ظرفیت ها و توانمندی ها و صلاحیت های تخصصی بالقوه و بالفعل مجریان آن ، از جمله پارک های علم و فناوری صورت می گیرد . در همین راستا وزارت نفت سامانه ای تحت عنوان " سامانه مدیریت اطلاعات خوشه های علمی "  به منظور طبقه بندی نیازهای صنعت نفت راه اندازی نموده است .

   بدینوسیله به اطلاع شرکت های متقاضی میرساند که در صورت تمایل به ثبت نام در سامانه مذکور می توانند فایل زیر را دانلود نموده و مطالعه نمایند .
   توضیح آنکه برای ورود به سامانه مزبور و دسترسی به اطلاعات آن کد شناسائی و رمز عبور لازم است که بدین منظور مدیر عامل هر شرکت به عنوان نماینده تام الاختیار می توانند با مرکز رشد تخصصی نفت ، گاز و پتروشیمی تماس حاصل فرمایند و پس از ورود و ثبت اطلاعات اولیه ، یک شاخه فناوری از محور اصلی پتروشیمی را به عنوان قابلیت خوشه فناوری انتخاب نمایند .
   لازم به ذکر است که در هر شاخه فناوری ، بر اساس اطلاعات نهائی شده و با توجه به وزن هر شاخص ارزیابی و مقایسه ای بین خوشه ها انجام می گیرد  که مبنائی برای همکاری های آتی آن خوشه در پروژه های تحقیقاتی وزارت نفت خواهد بود .
  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت زیر مراجعه نمائید .

 


با آرزوی توفیق الهی

دکتر صباغی
رئیس مرکز رشد تخصصی ، نفت ، گاز و پتروشیمی

 

http://scoe.mop.ir

دریافت فایل
 


  
صفحه اولصفحه قبل242526صفحه بعدصفحه آخر