میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 167
بازدید کل : 1390096
کاربران آنلاین : 3
بازدید این صفحه : 2146

 

  
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

پارک علم و فناوری فارس در حاشیه روز مهندس برگزار کرد: تقدیر از برگزیدگان نخستین مسابقه طرح کسب و کار دانشجویی دانشگاه های استان فارس
در پایان مراسم یادروز خواجه نصیرالدین طوسی و بزرگداشت روز مهندس از برگزیدگان اولین مسابقه طرح کسب و کار دانشجویی استان فارس که توسط پارک علم و فناوری فارس برگزار شد، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس دکتر علی نایبی، معاون فناوری پارک علم و فناوری فارس گفت: که علاوه بر تقدیر از برگزیدگان این مسابقه، این طرح ها به هفتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی راه پیدا خواهد کرد و برگزیدگان نهایی این جشنواره، عضو بنیادملی نخبگان خواهند شد.

 

دکتر نایبی افزود: تشریح و توجیه نوآوری و فناوری، فرآیند دستیابی به فناوری، ریسک های مربوط به فناوری و راه حل های کاهش آن، ویژگی های منحصر به فرد و مزایای فناوری ارائه شده از مهم ترین معیارهای انتخاب برترین های بخش طراحان کسب و کار هفتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برای برخورداری از جوایز بانک صادرات است.

 

رسول شاهسونی با طرح تولید انبوه دستگاه سوپر دروگر سواری سمپاش و موتور برق، ویدا میدانشاهی با طرح تجهیز دستگاه های نمک زدایی الکترو استاتیکی موجود در ایران با تکنولوژی روز دنیا و محمد رضا بنی اسد، طرح تولید تشک های خواب از فوم های نرم پلی یورتان با برگشت پذیری بالا، تقدیر شدگان این مسابقه بودند.
بازگشت1389/12/07امتیازدهی شده0 مرتبه