میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 90
بازدید کل : 1240311
کاربران آنلاین : 4
بازدید این صفحه : 460

 

  
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

نشست مشترک پارک علم و فناوری فارس و صدا و سیمای مرکز فارس
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس، در این نشست که معاون خبر، مدیر باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر امور شهرستانها، تعدادی از سردبیران خبری و تحریریه و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز فارس حضور داشتند ،دکتر سید مهدی نصیری معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری فارس ضمن تشریح فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در پارک علم و فناوری فارس، به برخی از توانمندی و پتانسیل شرکت های مستقر پرداخت.

نشست مشترک پارک علم و فناوری فارس و صدا و سیمای مرکز فارس

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس، در این نشست که معاون خبر، مدیر باشگاه خبرنگاران جوان،  مدیر امور شهرستانها، تعدادی از سردبیران خبری و تحریریه و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز فارس حضور داشتند ،دکتر سید مهدی نصیری معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری فارس ضمن تشریح فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در پارک علم و فناوری فارس، به برخی از توانمندی و پتانسیل شرکت های مستقر پرداخت.
معاون فناوری و نوآوری پارک  با اشاره به اینکه  پارک های علم و فناوری مهجور و ناشناخته هستند نقش رسانه ملی و صدا و سیما را در راستای معرفی این مجموعه با اهمیت دانست و ادامه داد: با توجه به اهمیت اشتغال، تولید، توجه به پارک های علم و فناوری را بسیار مفید و سازنده دانست.
این عضو هیات علمی دانشگاه ادامه داد: در حال حاضر برنامه های متنوعی در رسانه مل یو در خصوص شرکت های دانش بنیان در حال تهیه و پخش است و با توجه به پتانسیل مناسب در پارک فارس میتوان چنین برنامه های را در صدا و سیما و با محوریت شرکت های پارک علم و فناوری فارس تهیه کرد.
در ادامه مدیران مراکز رشد کشاورزی، فناوری اطلاعات، نفت و مراکر اقماری پارک علم و فناوری فارس ضمن تشریح توانمندی شرکت های مستقر موارد مختلفی را در خصوص معرفی، بازاریابی محصولات و نیاز سنجی صدا و سیما و استفاده از محصولات شرکت های عضو بیان داشتند.
همچنین در این نشست مدیران صدا و سیمای مرکز فارس آمادگی خود را جهت انعکاس و پوشش خبری رویدادها و فعالیتهای پارک و شرکت های مستقر اعلام نمودند.
در پایان نیز از تعدادی شرکت های مستقر بازدید به عمل آمد.
کلمات کلیدی: پارک علم و فناوری فارس ، صدا و سیما ، خبر ، باشگاه خبرنگاران جوانبازگشت1396/04/13امتیازدهی شده3 مرتبه