عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 126
بازدید کل : 835299
کاربران آنلاین : 4
بازدید این صفحه : 7484

 

  مراکز رشد > مرکز رشد نفت و گاز و پتروشیمی
.: مراکز رشد

مرکز رشد نفت و گاز و پتروشیمی

کلیه فعالیت های حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته

وب سایت :
تلفن :
071-36360303-344

پست الکترونیک :
ogpi@fstp.ir

آدرس : شیراز، بلوار دکتر حسابی ، خیابان آرین ، خیابان فناوری ، پارک علم و فناوری فارس، ساختمان پاسارگاد

.: پرسنل
  
سركار خانم گلابتون پارسائیان
کارشناس مرکز رشد
کارشناسی ارشد شیمی


  
.: درباره مرکز

  
با توجه به وجود ذخاير بزرگ نفت و گاز در استان فارس، همجواري با استان هاي نفت خيز جنوبي كشور، دسترسي اين استان به استان هايي با صنايع بالا دستي نفت و گاز همچنين استفاده از توانمندي متخصصان داخلي در حوزه هاي فناوري به خصوص فناوري هاي نوين به دليل تحريم هاي صورت گرفته ، نياز به وجود مركز رشد تخصصي نفت، گاز و پتروشيمي در استان فارس احساس مي شد كه خوشبختانه اين مهم با تلاش هاي بي وقفه مسئولين پارك علم و فناوري فارس محقق گرديد.
مركز رشد نفت، گاز و پتروشيمي از اواخر بهمن ماه 89 آغاز به كار نمود كه تا پايان سال 89 با استقبال بسيار خوبي مواجه گرديده است. خدمات قابل ارائه در مركز رشد تخصصي نفت، گاز و پتروشيمي به شرح جدول ذيل مي باشد.
 
 
 
ضمن اينكه با تلاش و پيگيري هاي مكرر رياست محترم پارك علم و فناوري فارس تفاهم نامه اي با شركت صنايع ملي پتروشيمي به امضاء رسيده كه به موجب آن مقرر گرديد پروژه هاي مورد نياز اين مجموعه به شركت هاي مستقر در مركز بر اساس توانمندي شركت ها واگذار گردد . تلاش در جهت اخذپروژه هاي شركت هاي زير مجموعه وزارت نفت و ساير مراكز جهت واگذاري بهشركت هاي مستقر ادامه دارد. قابل ذكر است كه اين مركز در رشته هاي نفت( كليه گرايشها)، گاز، پتروشيمي، شيمي و مهندسي شيمي، مهندسي پليمر، مهندسي مواد، مهندسي مكانيك، مهندسي برق و الكترونيك، مهندسي كامپيوتر، زمين شناسي نفت و كليه رشته هايي كه به نحوي جوابگوي نياز صنايع نفت باشند را پذيرا مي باشد.
اميد است راه اندازي اين مركز گام مؤثري باشد كه با حمايت از مؤسسات كوچك و متوسط دانش بنيان زمينه را جهت ايجاد اشتغال فارغ التحصيلان فراهم نموده تا با استفاده از توانمندي هاي متخصصان داخلي به استقلال كامل در اين صنعت برسيم.


.: اطلاع رسانی | فایل ها